Ustawienia

Dnia 10 listopada 2023 r. w  Przedszkolu Gminnym „Magiczne miejsce” w Siemiatyczach odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Akademia przede wszystkim miała  przypomnieć tamte ciężkie czasy, ale także wzbudzić w nas refleksje. Listopad to miesiąc szczególny dla naszego narodu- symbol wolności i niewoli.

Przedszkolaki recytowały wiersze i śpiewały piosenki o tematyce patriotycznej oraz przygotowały część teatralną pt. „Biały orzeł”, która przedstawiała drogę Polaków wiodącą do wolności.  Mali artyści  zebrali zasłużone brawa i gratulacje od publiczności i zaproszonych gości.  Dzień ten dla wielu jest lekcją patriotyzmu i historii. Uczestnicząc corocznie  w obchodach Święta Niepodległości dajemy wyraz pamięci o tych wszystkich, dzięki którym żyjemy dzisiaj w wolnej Polsce.

Przedstawienie z okazji 11 Listopada
Przedstawienie z okazji 11 Listopada
Przedstawienie z okazji 11 Listopada
Przedstawienie z okazji 11 Listopada
Przedstawienie z okazji 11 Listopada
Przedstawienie z okazji 11 Listopada
Przedstawienie z okazji 11 Listopada
Przedstawienie z okazji 11 Listopada
Przedstawienie z okazji 11 Listopada
Przedstawienie z okazji 11 Listopada
Przedstawienie z okazji 11 Listopada
Przedstawienie z okazji 11 Listopada
Przedstawienie z okazji 11 Listopada
Przedstawienie z okazji 11 Listopada
Przedstawienie z okazji 11 Listopada
Przedstawienie z okazji 11 Listopada
Przedstawienie z okazji 11 Listopada
Przedstawienie z okazji 11 Listopada

Nagranie video przedstawienia